Merr fund, Kukësi ndahet nga Milinkoviç

1

Mlladen Milinkoviç ikën nga Kukësi dhe tashmë është gjithçka e mbyllur. Pas javësh të tëra në rrezik, me kërkesë për largim dhe konfirmim nga Safet Gjici, pa harruar konfliktin me menaxherin Naim Halili, sot iu vu vula.

Trajneri serb lë drejtimin pas humbjes kundër Luftëtarit, e pabesueshme që e pushon pikërisht skuadra që e bëri të njohur në Shqipëri, një hakmarrje pas polemikave në verë.

Një mbledhjeje e gjatë në mbrëmje, shumë diskutime dhe vendimi final për largimin, pa asnjë dëmshpërblim.

You might also like
1 Comment
  1. Gjirokastriti says

    URIMI TIM DITEN QE U LARGUA NGA LUFTETARI DHE FIRMOSI PER KUKESIN U BE REALITET . MEGJITHATE MENDOJ SE MILINKOVIC MBETET NJE NGA TRAJNERET ME TE MIRE QE KANE KALUAR NE SKUADRAT SHQIPTARE.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online