E veçantë/ Ndreca festoi golin e Milunoviç pa u shënuar ende, e dinte se ishte “e treta dhe e vërteta” (VIDEO)

Kukësi arriti që të fitonte me shifrat 2-0 ndaj Egnatias. Goli i parë i ndeshjes do të shënohej nga ana e Bashës. Ky i fundit është shndërruar në heroin e ri të verilindorëve duke mposhtur portierin kundërshtar për t’i dhënë qetësinë skuadrës.

Ndërkohë goli i dytë erdhi nga Milunovic. Në këtë realizim kishte edhe një detaj të veçantë. Mbrojtësi i Kukësit, Ndreca, ka nisur që të festojë pa u shënuar ende goli. Në fund Milunovic nuk ka zhgënjyer, por kjo ishte e treta dhe e vërteta, pasi në dy raste më parë sulmuesi i verilindorëve i shkoi fare pranë golit. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online