E veçanta në mbyllje të ndeshjes! Tifozët nuk festojnë dhe mbledhin lojtarët me Olsi Ramën, Kallaku dhe Teuta kundërshtojnë te arbitrat

0

Partizani ka arritur që të fitojë mes dramës në përballjen me Teutën mes dramës 100 minutëshe. Të kuqtë ia dolën të përmbysin rezultatin në 2-1. Gjeorgjiev arriti që të shënonte golin e parë, ashtu si gjithmonë, kur të kuqtë e nisin në disavantazh.

Ndërkohë në minutat e fundit të pjesës së dytë, Zhunior arriti që të shënonte nga pika e bardhë e 11-metërshit. E kur pritej që gjithçka të mbyllej ishte Cara që me një lëvizje të bukur në zonë arriti që të shënonte golin e përmbysjes.

Ndërkohë në fundin e takimit, stafi i Teutës dhe veçanërisht Kallaku ka pasur shumë kundërshtime te kryesorët e takimit. Nga krahu tjetër, nuk kishte vend për festë. Tifozët e Partizanit kanë mbledhur lojtarët dhe drejtorin Olsi Rama, atje ku kishte shumë diskutime dhe në fund pak vend për “paqe”. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online