E veçanta e fitores së Ilir Dajës në Europë, të gjithë lojtarët ishin nga Shqipëria dhe Kosova

Ballkani arriti të marrë fitoren e parë historike në grupet e Conference League. Kjo skuadër arriti të mposhte Sivasporin me shifrat 3-4.

Por ky triumf kishte një shije të veçantë. Të gjithë lojtarët që e nisën si titullar me Ballkanin ishin nga Shqipëria dhe Kosovë, pa futur asnjë të huaj në 11-she. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online