E turpshme/ Ilir Daja ngre tjetër trofe në qiell me Ballkanin, lojtarët fillojnë të përdorin grushtet dhe shkelmat kundër njëri-tjetrit

0

Ilir Daja i ka dhënë një tjetër trofe Ballkanit. Këtë herë kjo skuadër është shpallur kampione e Supërkupës së Kosovës duke fituar me shifrat 1-0 ndaj ekipit të Llapit. Kjo ndeshje e zhvilluar në Turqi kishte edhe skena të shëmtuara.

Sidomos në minutat e fundit, teksa lojtarët e të dy ekipeve janë përleshur fizikisht me njëri-tjetrin. Shkelmat dhe grushtet janë përdorur duke treguar anën më të keqe të mundshme. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.