E trishtë për trajnerin e Lushnjes, Ilir Gjyla ka humbur bashkëshorten

0

Një lajm shumë i trishtë vjen në familjen e trajnerit të Lushnjes, Ilir Gjyla. Bashkëshortja e tij është ndarë nga jeta duke krijuar një boshllëk të madh që ka sjellë trishtimin e miqëve më të të afërt dhe shumë njerëzve të tjerë që i njihnin në qytetin e Lushnjes.

“Sport Ekspres” shpreh gjithë ngushëllimet për trajnerin Ilir Gjyla, që i duhet të kalojë humbjen më të papërballueshme në jetën e tij. Njoftimi për ngjarjen e trishtë është shpërndarë nga faqa e klubit:

“K.S Lushnja i shpreh ngushëllimet më të sinqerta trajnerit tonë Ilir Gjyla dhe familjes së tij, për ndarjen e parakohshme nga jeta të bashkëshortes së tij! Zoti qoftë me ju në këto momente të vështira për t’iu lehtësuar sadopak dhimbjen!”, shkruhej në reagim. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.