E rrallë/ Ofronte pica në Gjermani me emrin “Champions League”, UEFA i hedh në gjyq

UEFA po merr masa ligjore kundër një picerie në Giessen. Organizata europiane e futbollit ka gjetur një studio ligjore sepse “Pizza Cloud” ofron një picë me emrin “Champions League”.

Gjithçka e ka bërë të ditur vetë piceria në Instagram dhe e ka vendosur online letrën e studios ligjore që i hap telashe të mëdha. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online