E quajn fajtor për krizën, Murinjo nuk e pranon: Refuzova ofertën më të madhe në histori për Romën, nuk jam unë problemi

0

Roma gjendet në një krizë të madhe rezultatesh. Kritika të shumta kanë vërshuar mbi Zhoze Murinjon, por ky i fundit refuzon të pranojë se është ai problemi i skiadrës. Portugezi u ka kujtuar gazetarëve në konferencë për shtyp se në verë refuzoi ofertën më të madhe në historinë e futbollit për një trajner, në mënyrë që të qendronte në krye të verdhekuqve.

“Kam marrë propozimin më të madh në historinë e futbollit për një trajner. Vendosa ta refuzoja, sepse i thashë bordit të AS Romës, tifozëve dhe lojtarëve që do të qendroja. U dhashë fjalën. Nëse sot ju më thoni se jam unë problemi (i Romës), unë nuk e pranoj”, ka deklaruar Zhoze Murinjo./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online