E pëson sulmuesi i Zenit, do të qëndrojë në burg!

0

Aleksandr Kokorin ka marrë vëmendjen e gjithë medieve botërore, pasi pak ditë më parë ishte protagonist i një sherri në një lokal. Lojtari i Zenit është filmuar nga kamerat teksa dhunonte dy burra në një kafe së bashku me lojtarin e Krasnodarit dhe njëkohësisht shokun e tij ngushtë Pavel Mamaev.

Rusi është arrestuar nga forcat e renit dhe për të është dhënë një masë paraprake. Deri më datën 8 dhjetor do të qëndrojë pas hekurave të burgut dhe më pas do të merret vendimi për të.

Jeta dhe karriera e 27-vjeçarit merr një rrjedhë krejt tjetër, pasi tani duhet të mendojë që të zgjidhë si fillim problemet me ligjin, ndërsa më pas të shohë për karrierën e tij në futboll.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.