E pazakontë/ Zlatan Ibrahimoviç i bën të gjitha, pas “Sanremos” merr edhe rolin e aktorit

0

Zlatan Ibrahimoviç i bën të gjitha! Sikur të mos mjaftonte pesha e madhe që ka mbi shpatulla për të mbajtur nivelet më të larta me Milanin në Serinë A, duke thyer çdo ligj për shkak të moshës së tij, sulmuesi suedez ishte edhe pjesë e Sanremos.

Pas kësaj eksperience, nis një tjetër që për futbollistin e Suedisë është e pazakontë. Së fundmi Ibrahimoviç ka bërë të ditur se do të bëjë edhe rolin e aktorit, teksa do të jetë “Antivirusi” në pjesë e re të “Asterix dhe Obelix” që do të dalë për shikuesit në vitin 2022. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.