E papritur nga Italia/ Murinjo bindet nga shqiptari, Marash Kumbulla nuk dëshiron të largohet

0

Një lajm i papritur vjen nga mediat italiane. Teksa të gjithë prisnim largimin e Kumbullës nga Roma në merkaton e janarit, ka ndryshime planesh.

Napoli u hodh në garë dhe ishte afër për ta marrë, por sipas Gazetta dello Sport, Murinjo është bindur nga Marash Kumbulla dhe vetë lojtari nuk dëshiron të largohet. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.