E ndoqi nga tribuna ndeshjen, Cana: Ja e vërteta me Kukësin!

Lorik Cana ishte i pranishëm në “Selman Stermasi” për sfidën mes Partizanit dhe Kukësit dhe i ngacmuar nga gazetari i “Sport Ekspres” mbi zërat që dolën përpara disa kohësh për një interesim të Kukësit për ta afruar në stol në vend të Ernest Gjokës, ish kapiteni i Shqipërisë preu shkurt: “Asgjë e vërtetë. Kurrë s’kam pasur kontakte me Kukësin apo drejtuesit e saj. Nuk e di nga dolën këto lajme”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online