“E morët vesh kush është Baba i derbit?”/ Dosti pas fitores së Partizanit kundër Tiranës

0

“E morët vesh se kush është Baba i derbit?”! Ky është reagimi nga ana e Edmond Dostit pas përfundimit të përballjes së kryeqytetit. Partizani arriti që të fitonte në shifrat 1-0 ndaj Tiranës për të rikthyer triumfin në kampin e kuq.

Figura e njohur e Partizanit, Edmond Dosti, nuk mund ta fshihte emocionin pas arritjes së suksesit. Nëpërmjët një reagimi në “Facebook” shtron pyetjen që dhemb jo pak në krahun tjetër të kryeqytetit: “E morët vesh kush është Baba i derbit dhe kush e mbizotëron futbollin në Tiranë?”. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.