“E lashë kampion dhe nuk shkoi as në Europë”! Ardit Hila thumbon: Partizani humbi më shumë se mua me largimin tim

0

Ardit Hila ishte i ftuar në emisionin “Ora Sport” që transmetohet në “Ora News”. Mes të tjerash futbollisti i Kukësit ka thumbuar edhe Partizanin, për shkak se ka qenë më parë pjesë e të kuqëve. Kur bëhet bilanci për largimin, rezulton se kryeqytetasit kanë humbur më tepër.

“Me largimin tim ka humbur më shumë Partizani sesa unë. Në fakt unë kur ika e lamë kampion këtë skuadër dhe më pas nuk arriti dot as në Europë. Ndërkohë unë shkova në Kosovë dhe kam fituar Kupë atje”, do të shprehej Hila. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.