E KRYER, Milinkoviç te Kukësi, prezantimi nesër

0

Është mbyllur odiseja e trajnerit të ri te Kukësi, do të jetë Mlladen Milinkoviç, ish-trajneri i Luftëtarit, që mahniti sezonin e fundit.

Serbi është në Tiranë, së bashku me menaxherin, dhe ka takuar Safet Gjicin.

Gjithçka është vendosur shpejt, edhe aspekti financiar, që ishte pengesa e vetme, sepse Milinkoviç ishte i lirë nga detyrimet me Luftëtarin.

Nesër do të bëhet prezantimi.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online