E kërkon ekipi që ndodhet pas Realit dhe Barcelonës, Çekiçi është në luftë me kohën për 1 milionë euro

0

Merkato e dimrit po vjen drejt mbylljes dhe Endri Çekiçi është shumë pranë transferimit drejt Real Sociedad. Kjo skuadër mban vendin e 3 në La Liga pas Real Madrid dhe Barcelonës.

Spanjollët po vazhdojnë negociatat e përshpejtuara me Konyaspor për të mbyllur gjithçka brenda orarit. Sociedad ofron 2 milionë euro dhe turqit nuk duan të bien nën 3 milionë euro për kartonin e Çekiçir. Ky konsiderohet si problemi më i madh për t’u zgjidhur në finalizimin e marrëveshjes. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.