E gjithë vëmendja te Arbnor Muja, lojtari që debutojë me Shqipërinë do të luajë sot kundër Barcelonës

0

Champions League do të kthehet në mbrëmjen e sotme dhe vëmendja është e madhe për të parë përballjen e ekipeve më të mira europiane. Shqipëria është padyshim me sytë nga legjionari i saj, Arbnor Muja.

Ky i fundit do të ketë një përballje prestigji në Camp Nou. Ekipi i tij që u shpall kampion në Belgjikë, Antwerp, ka udhëtuar në Spanjë atje ku do të përballet me Barcelonën. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online