E FUNDIT/ Southampton do të përballet ndaj Wolves në orën 16:00, Armando Broja ul në stol dy sulmuesit e tjerë

0

Southampton do të përballet në transfertë ndaj Wolvesit në transfertë në orën 16:00. Kjo ndeshje është e vlefshme për “Premier League” dhe para pak minutash janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Kështu, Armando Broja e nis ndeshjen si titullar. Asnjë dyshim nuk kishte për sulmuesin shqiptar që është kthyer në heroin kryesor të skuadrës. Ndërkohë nga ana tjetër janë ulur në stol dy sulmuesit e tjerë, Armstrong dhe Che Adams. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.