E fundit/ Marash Kumbulla hipotekon vendin në formacion, Murinjo i beson edhe kundër Interit

0

Marash Kumbulla ka lënë pas problemet me Murinjon dhe duket se dita-ditës po e bind portugezin se sa vlen. Mbrojtësi shqiptar ka qenë titullar në përballjet e fundit të Romës dhe duket se e ka hipotekuar vendin e tij në formacion.

Murinjo ka zgjedhur ti besojë edhe mbrëmjen e sotme, duke e hedhur nga minuta e parë në fushën e lojës në sfidën kundr Interit. Zikaltrit janë kampionët në fuqi të Serisë A dhe kjo e sotmja do të jetë një provë e vërtetë për Marash Kumbullën./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.