E FUNDIT/ Ky është formacioni zyrtar te AEL Limasol-Vllaznia, Brdariç bën të ditura zgjedhjet

0

Vetëm pak minuta më parë është publikuar edhe formacioni zyrtar i Vllaznisë kundër AEL Limasol. Kjo ndeshje është e vlefshme për turin e dytë në “Conference League”. Brdariç ka bërë të ditura zgjedhjet e tij me lojtarët që i ka besuar nga minuta e parë në transfertën kundër qipriotëve.

Tashmë mbetet të shihet sesi do të prezantohen në fushën e lojës dhe nëse shkodranët do të kenë vijmësi për turin tjetër në Europë. Alban Xhaferi i ka dhënë stimuj shtesë duke caktuar edhe premio për kalimin e AEL Limasol. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.