E FUNDIT/ Koha për të shfaqur vlerat sërish në “Europa League”, Myrto Uzuni e nis nga minuta e parë ndaj Celtic

0

Myrto Uzuni do ta nisi nga minuta e parë ndeshjen kundër Celtic në transfertë. Ferencvaros do të përballet në ditën e sotme kundër gjigandëve skocez, në një transfertë aspak të lehtë për ta. Ndeshja do të nisi në orën 16:30 dhe hungarezët kërkojnë pikën e parë pas dy humbjeve.

Nga krahu tjetër Uzuni dëshiron që të tund rrjetën dhe të kthejë edhe njëherë vëmendjen e tifozëve shqiptarë, pasi nuk arriti që të kthehej në protagonist në dy takimet e tetorit që Shqipëria luajti ndaj Hungarisë dhe Polonisë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.