E FUNDIT/ Kaloi me sukses provën e parë si titullar, Inzagi merr vendimin për Asllanin në ndeshjen kundër Barcelonës

0

Interi luan sot një përballje mjaft të vështirë kundër Barcelonës. Zikaltrit ndodhen me numër të barabartë pikësh me katalanasit dhe sot kanë mundësinë të rrëmbejnë vendin e dytë në grup. Inzagi ka zgjedhur 11 lojtarët që do të hedhë në fushë nga minuta e parë.

Në formacionin e Interit nuk ka vend për Kristjan Asllanin këtë herë. Mesfushori shqiptar bëri debutimin e tij si titullar në fundjavë kundër Romës, provë të cilën e përmbushi me sukses. Por Championsi është tjetër histori dhe Asllanit i duhet të presë për të zbritur nga minuta e parë në kompeticionin më të lakmuar në Europë./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.