E FUNDIT/ Ka nisur miqësorja Fenerbace-Tirana, ja se ku mund ta shihni ndeshjen pa pagesë në internet

0

Tirana ka publikuar formacionin zyrtar sa i përket përballjes kundër Fenerbaces. Kjo do të jetë një miqësore luksi për bardheblutë që do të shohin forcën e tyre të vërtetë kundër gjigandëve të Turqisë. Xhixha dhe Seferi do të jetë kërcënimi kryesor për Fenerbacen, ndërsa në majën e sulmit gjendet Devid. Formacioni i Tiranës: “Bekaj, Tosheivski, Najdovski, Behiratche, ?smajlgeci, Aleksi, Limaj, Totre, Xhixha, Seferi, Devid”. Më poshtë gjeni edhe linkun se ku mund ta ndiqni falas këtë përballje. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.