E fundit/ Ekipi i Martini bën goditjen e madhe, transferon Rubin Hebaj

0

Teuta ka bërë goditjen e madhe në merkaton e janarit. Klubi i drejtuar nga Martini ka firmosur me sulmuesin e njohur në Shqipëri, Rubin Hebaj.

Ky i fundit ishte pa skuadër pas largimit nga Vorskla Potava. Ndërkohë është hedhur firma për 6 muaj dhe zyrtarizimi ka ardhur nga vetë klubi. Një prurje kjo që do të jap kontribut të madh për sulmin e Teutës që vuante në aspektin e gjetjes së golit. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.