E FUNDIT/ Dëbora “pushtoi” Shqipërinë, zbulohet kalendari i tre javëve për Superioren

Sektori i Garave pranë Federatës Shqiptare të Futbollit ka përcaktuar kalendarin e Kategorisë Superiore, për javën e 20, 21 dhe 22-të. Më poshtë do të njiheni me ndeshjet, datat, oraret dhe vendet ku do të luhen këto sfida futbollistike:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online