E FUNDIT/ Barcelona rregjistron Manajn, Depay dhe Garcia! Sulmuesi i Kombëtares nuk shitet, qëndron me gjigandët e La Liga

Barcelona ka ardhur me njoftimin zyrtar sa i përket tre rregjistrimeve të reja në La Liga. Teksa koha po mbaronte, katalanasit tregojnë se Garcia, Depay dhe Manajn janë rregjistruar për sezonin e ri.

Nga njëra anë marrin fund diskutimet dhe aludime se blerjet e reja të Barcelonës nuk mund të rregjistroheshin si rasti i Lionel Mesit.

Nga krahu tjetër, me këtë zyrtarizim mund të themi se Rei Manaj do të jetë përfundimisht si lojtari i Barcelonës. Katalanasit tregojnë qartësisht projektin e tyre me sulmuesin shqiptar që nuk do të shitet në verë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online