E FUNDIT/ Arrestohet autori i dyshuar për tritolin në shtëpinë e Armand Dukës, zbulohet emri i tij…

0

Është arrestuar autori i dyshuar që ka vendosur tritolin në shtëpinë e Armand Dukës, presidentit të FSHF. Policia ka vendosur në pranga shtetasin Arlen Hasanaj, në moshën 34-vjeçare dhe që banon në Durrës. Ngjarja e djeshme do të shkaktonte jehonën e madhe në një kohë luf.te edhe sa i përket atmosferës zgjedhore për kreun e ri të FSHF. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.