E FUNDIT/ Anglia shpalos listën për ndeshjen me Shqipërinë, ja yjet që vijnë në “Air Albania”

0

Shqipëria do të përballet kundër Anglisë në 28 mars, ndërsa ndeshja do të zhvillohet në “Air Albania”. Së fundmi “tre luanët” kanë bërë publike listën e lojtarëve që janë të grumbulluar për ndeshjet e muajit mars, ku përfshihet edhe përballja me Shqipërinë.

Më poshtë keni edhe futbollistët e Anglisë që do të zbresin në “Air Albania”. Padyshim ai që veçohet është Harry Kane, Ranhem Sterling dhe Marcus Rashford. Sa i përket portierëve, konfirmohet mungesa e Pikford, ndërsa si rikthime për Anglinë janë Shaw, Lingard dhe Stones. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.