E bujshme/ Real Madrid e vendos me shpatulla pas murit Modric: Lë Kombëtaren e Kroacisë ose do të largohesh nga ne

0

Kontrata e Modric me Real Madrid skadon në fundin e sezonit dhe nuk dihet ende nëse mesfushori kroat do të nënshkruajë një të re. Onefootball raporton se Real Madrid dëshiron të vazhdojë kontratën, por ka një ultimatum.

Modric është vendosur me shpatulla pas murit dhe drejtuesit madrilen i kanë thënë se mënyra e vetme për të nënshkruar është që të lërë Kombëtaren e Kraocisë dhe të fokusohet vetëm në klub. Ançeloti ishte i bindur se mesfushori do ta linte Kombëtaren pas Botërorit të Katarit, por kjo nuk ndodhi dhe lojtari zgjodhi që të vazhdonte më tej. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.