E bujshme/ Mirlind Daku do të largohet nga Kosova, ndërron ngjyrat dhe do të përfaqësojë Shqipërinë

0

Një tjetër lojtar duket se do të ndryshojë zgjedhjen e tij sa i përket Kombëtares. Në Kosovë raportojnë se Mirlind Daku do të jetë pjesë e Shqipërisë në të ardhmen. Ky është lajmi i dhënë nga “Kanal 10” teksa thuhet se 25-vjeçari ka gjetur gjuhën e përbashkët me drejtuesit e FSHF.

Më herët Daku ka qenë pjesë e Kukësit, ndërsa kartoni i tij zotërohet nga Osijek. Sa i përket Kosovës, sulmuesi ka luajtur edhe në pesë takime me Përfaqësuesen A, por kanë qenë ndeshje miqësore dhe për këtë arsye mund ta ndryshojë zgjedhjen. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.