E bujshme/ Luan në të njëjtin kampionat me Sokol Cikalleshin, Mario Balotelli rikthehet te Kombëtarja e Italisë

0

Mario Baloteli është duke kaluar një formë të mirë në Turqi. Ekipi i tij nuk ka një emër të madh pasi bëhet fjalë për Adana Demirspor. Në ndeshjen e fundit të javës do të humbisnin me shifrat 1-0 ndaj Koniasporit, atje ku gjendet Cikalleshi, Cekici dhe Bytyqi.

Megjithatë ëndrra është bërë realitet dhe duket se për Balotelin ka një tjetër pikë kthese në karrierë. Mediat italiane kanë raportuar se sulmuesi do të rikthehet në Kombëtaren e Italisë për ndeshjet e fazës së fundit për në Botëror. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online