E bujshme, Cungu jep dorëheqjen!

Armando Cungu jep dorëheqjen nga drejtimi i Vllaznisë!

Trajneri shkodran i ka paraqitur sot dorëheqjen kryebashkiakes Voltana Ademi, e cila ka në dorë aprovimin ose refuzimin e dorëheqjes.

Humbja e fundit në Kamzë shtoi ndjeshëm presionin mbi Cungun, i cili e ka kuptuar se nuk ekzistonin më hapësira rikuperimi dhe renditja e loja e dobët ishin sinjal i qartë që duhej ndryshim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online