“E arrini në këmbë nga qendra, shqiptarët janë mikëpritës”! Panuçi flet në Itali: Stadiumi i Tiranës…super

0

Ish-trajneri i Shqipërisë, Panuci, ka folur në Itali sa i përket finales së Conference League. Pas largimit nga detyra mes urrejtjes së krijuar te tifozët shqiptarë për shkak të rezultateve të dobëta me Kombëtaren, italiani ka marrë përshtypje të mira.

“Stadiumi i Tiranës është i vogël, por është super. Mund ta arrish lehté stadiumin në këmbë nga qendra e kryeqytetit. Italianët do të ndihen mirë në Shqipëri, si u ndjeva dhe unë, ata janë mikëpritës dhe të dashur”, tha Panuçi. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.