E akuzuan për burrë, reagon portierja e iranit: Mëkati i im i vetëm është se nuk jam e bukur, më falni për këtë

Zohreh Koudaei është duke bërë xhiron e lajmeve në mbarë botën. Pas dy penalltive të pritura kundër Kombëtares së femrave të Jordanisë, përfaqësues së Federatës së tyre kanë akuzuar se portierja iraniane është në të vërtetë burrë dhe kënë paraqitur ankesë në AFC.

Kjo çështje duket se është përjetuar keq nga Koudaei, e cila në një prononcim për “Hurryet” konfirmon se është grua dhe shton se mëkati i vetëm i saj është se nuk ka lindur e bukur.

“Unë jam një grua. Ky është ngacmim absolut nga Jordania. Unë do t’i padis. Mëkati im i vetëm është se nuk jam e bukur. Prandaj po bëj xhiron e lajmeve tani. Më falni që është kështu”, ka thënë Zohreh Koudaei./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online