E akuzoi për tradhti, Mauro Icardi shkon menjëherë në Milano dhe bashkohet sërish me Wanda Nara

0

Pas lajmeve të djeshme se çifti Mauro dhe Wanda Icardi ishte ndarë, duket se gjithçka është sqaruar mes tyre. Mësohet se sulmuesi i PSG ka shkuar në Milano për të takuar bashkëshorten e tij. Menjëherë pas sqarimit te situatës, Mauro ka shpërndarë një foto me Ëanda Narën.

“Ditë e lumtur”- shkruhet në postimin e Mauro Icardi. Kujtojmë që vetëm një ditë më parë, Ëanda u largua nga Parisi pas një zënke ku akuzonte për tradhëti bashkëshortin e saj. Për këtë arsye, Mauro mori leje në klub dhe u largu menjëherë drejt Milano dhe tashmë gjithçka është sqaruar. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.