Dy debutimet e Shqipërisë kundër Spanjë, ja lojtarët që mund të përdoren nga Reja dhe që kanë pritshmëri të madhe

Dy debutimet që mund të kemi te Shqipëria kundër Spanjës, në miqësoren e parë, janë Xhakomo Vrioni dhe Asllani. I pari ka luajtur më herët me Kombëtaren A, por nën drejtimin e Rejës, hapësirat për të kanë qenë inekzistente.

Por nëse për sulmuesin e Tirolit nuk ka ende një konfirmim zyrtar për përfshirjen e tij në listë, nga krahu tjetër mesfushori i Empolit është i konfirmuar. Vetë trajneri i Kombëtares është shprehur se ky lojtar do të jetë pjesë e Shqipërisë A për ta parë më nga afër.

Gjithashtu edhe për Vrionin pritet të ketë një ftesë në mënyrë që Reja ta shoh pasi statistikat e tij në Austri janë mbreslënëse, në një kohë që sulmuesit e tjerë të Kombëtares janë në thatësirën e golave. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online