Dukej se nuk i bënin më as fanellat, portieri rikthehet nga Botërori te PSG me kile të shtuara

Keylor Navas humbi vendin e tij si portieri i parë i PSG-së nga Gianulugio Donnarumma, me të cilin ai luftoi për vendin e titullarit në sezonin e kaluar. Këtë sezon, portieri 36-vjeçar nuk bëri asnjë paraqitje për parisienët. Ai ra tërësisht në plan të dytë dhe po flitet për largimin e tij.

Gjithsesi, Navas u gjend dje në qendër të vëmendjes pas një fotoje nga stërvitja e PSG-së, e cila tregonte se ky portier është mjaft mbipeshë. Gardiani dukej jo pak topolakë dhe mori shumë kritika për këtë arsye. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online