Duka-Fino, ja kush voton javën e ardhshme

0

Armand Duka e Bashkim Fino janë në garë për të marrë postin e presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit për 4 vitet e ardhshme dhe natyrisht tashmë secili bën llogaritë e veta, duke parë edhe ndasitë politike të delegatëve, sepse tashmë është e qartë që do të votohet edhe politikisht.

Lista e delegatëve

FK Partizani (Gazment Demi)

KF Tirana (Refik Halili)

Kamza (Xhelal Mziu)

Dinamo (Ismet Saliaj)

Besa (Isa Sakja)

Egnatia (Beqir Nuredini)

FC Olimpik (Aristotel Papajani)

Luzi Kavajë (Albert Lusha)

Teuta (Edmond Hasanbelliu)

Kastrioti (Gazmend Vogli)

Iliria Fushë Krujë (Artur Bushi)

Sukthi (Adrian Gurra)

Erzeni Shijak (Ardian Kokomani)

Tomori (Petrit Sinaj)

Naftëtari Kuçovë (Brajan Fraholli)

Skrapari (Nesim Spahiu)

Poliçani (Adriatik Zotka)

Qarku Gjirokastër (5)

Luftëtari (Grigor Tavo)

Përmeti (Altin Bardhi)

Këlcyrë (Klement Ndoni)

Tepelena (Tërmet Peçi)

Memaliaj (Lulzim Meçi)

Kukësi (Safet Gjici)

Korabi (Fehmi Mziu)

Burreli (Sajmir Xhetani)

Flamurtari (Sinan Idrizi)

Himara (Lorenc Gjikuria)

Vlora (Andri Metollari)

Butrinti Sarandë (Florjana Koka)

Delvina (Rigels Balili)

Apolonia (Koço Kokëdhima)

Lushnja (Fatos Tushe)

Albpetrol Patos (Rajmonda Balilaj)

Bylis (Agron Kapllanaj)

Fieri (Roland Mehmeti)

Laçi Pashk Laska)

Besëlidhja (Gjok Noka)

Mamurrasi (Dedë Ndreca)

Vllaznia (Voltana Ademi)

Ada Velipojë (Fundim Dollaku)

Tërbuni Pukë (Gjon Gjonaj)

Veleçiku Koplik (Tonin Marinaj)

Skënderbeu (Ardjan Takaj)

Pojani (Idajet Shkulaku)

Pogradeci (Arjan Terolli)

Maliqi (Gëzim Topçiu)

Gramozi Ersekë (Ilia Stefo)

Elbasan ( Arben Laze)

Domosdova Prrenjas (Julian Çota)

Turbina (Gentjan Gjoka)

Gramshi (Luljeta Dollani)

Shkumbini (Sajmir Hasalla)

Sopoti Librazhd (Kastriot Gurra)

 

Shoqatat

Shoqata e Trajnerëve (Vladimir Ajazi)

Shoqata e Mjekëve (Ylli Mihali)

Shoqata e Arbitrave (Tahir Kastrati)

Shoqata e Minifutbollit (Armand Dama)

Shoqata Rajonale Tiranë (Sulejman Mema)

Shoqata Rajonale Durrës (Agron Kërçova)

Shoqata Rajonale Shkodër (Gëzim Martuzi)

Shoqata Rajonale Elbasan (Bujar Gogunja)

Shoqata Rajonale Fier (Iljaz Haxhiraj)

Shoqata Rajonale Korçë (Ilirjan Përmeti)

Shoqata Rajonale Gjirokastër (Sadik Sadikaj)

Shoqata Rajonale Lezhë (Eduart Tanushi)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.