Donald Trump ndërron profesion, ish-presidenti i SHBA-ve do të komentojë ndeshje boksi

0

Ish-presidenti i Amerikës Donald Trump duket se ka ndërruar profesion, derisa të rikthehen zgjedhjet e Amerikës. Tashmë Trump do të fillojë një profesion si komentator i sportit të boksit. 75-vjeçari do të komentojë ndeshjen e boksit midis dy legjendave të MMA-së, Anderson Silva dhe Tito Ortiz.

I pyetur nga fansat se nëse një ndeshje mes tij dhe presidentit Joe Biden do të ndodhte në ringun e boksit, Trump deklaroi se Biden do të binte në tokë në më pak se një raund./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.