“Do t’i merrja me shpulla të gjithë lojtarët”, Nevil Dede nuk përmbahet për Dinamon: Me çarçaf te shtëpia…

Nevil Dede ka qenë i ashpër për situatën në të cilën gjendet Dinamo. Trajneri i njohur ka thënë në studion e emisionit “Skaner” në “MCN TV“ se nëse do të ishte ai në atë pozitë, do të kishte mbyllur gojën dhe do u kërkonte të njëjtën gjë edhe lojtarëve, në mënyrë që t’i përkushtoheshin punës për t’u ngritur më lart.

“Unë do mbyllja gojën, “no comment”. Do i merrja me shpulla të gjithë lojtarët dhe ça janë aty dhe do u thoja: “No comment”. Me çarçaf te shtëpia dhe të punojmë”, ka thënë Nevil Dede./Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online