“Do të kthehem në Europë”, Migjen Basha zgjedh të largohet nga Australia

0

Migjen Basha ka zgjedhur të largohet nga Australia, duke mos zgjatur shumë aventura me Melburn Viktori, e cila nuk ka mbërritur as 1 vit. Arsyeja është fakti se mesfushori shqiptar nuk është përshtatatur me jetesën në këtë vend.

“Zgjidhja më e mirë për mua dhe familjen time. Do të kthehem në Europë”, kështu është shprehur Migjeni. Kohë më parë u përfol edhe për një kalim të këtij lojtari tek Tirana, ndërsa duhet theksuar se e ka mbyllur aventurën me Kombëtaren. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.