“Do të ishte blerje e shkëlqyer”, menaxheri italian përkrah transferimin e Bajramit: Është gati për një klub si Napoli

0

Menaxheri i lojtarit të huazuar nga Napoli drejt Empolit, Sebastian Lupertos, ka folur në emisionin “Radio Goal” në “Radio Kiss Kiss” rreth së ardhmes së klientit të tij. Më tej ai është ndalur edhe te futbollisti shqiptar, Nedim Bajrami, i cili është përfolur shpesh për një kalim te napoletanët.

Diego Napi e përkrah një lëvizje të tillë, teksa shprehet se 22-vjeçari është gati për një klub të madh si Napoli. “Bajrami është i fortë dhe tashmë është gati për një klub si Napoli. Do të ishte një blerje e shkëlqyer“, ka thënë Diego Napi./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online