Djali i Rudi Vatës kërkohet nga gjigantët e Europës, Real Madrid dhe Chelsea mund ta marrin në skuadër

Djali i Rudi Vatës, Roko Vata, vazhdon që të marrë kryeqendrën e vëmendjes. Këtë herë jo sa i përket Kombëtares, por nivelit të klubeve.

Lojtari shqiptar ka pasur interesime nga klube të mëdha në Europë sipas asaj që raportojnë mediat irlandeze.

Nga Liverpuli te Chelsea dhe Reali i Madridit, këto ekipe kanë shfaqur interes për ta transferuar futbollistin nga Celtic në moshat e tyre. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online