Dinamo luan një ndeshje me aromë Superiore, interesim i madh nga tifozët: Ne do luftojmë për ju

0

Dinamo do të përballet kundër Skënderbeut në takimin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Shqipërisë. Kjo ndeshje i sjell tifozëve të Dinamos aromën e Superiores dhe ka pasur një interesim të madh nga ana e tyre.

Por fatkeqësisht dëshira për ta parë ndeshjen nga stadiumi nuk mund të realizohet nga rregullat që ka vendosur Qeveria e Shqipërisë për shkakun e COVID-19. Nëpërmjet një reagimi në faqen zyrtare, Dinamo siguron tifozët se do të jenë lojtarët që do të luftojnë për ta. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.