Dinamo e shfrenuar e merkatos së verës! Blindohet edhe porta, zyrtarizojnë talentin e Apolonisë

0

Dinamo nuk di të ndalet në këtë merkato të verës. Kryeqytetasit kanë zyrtarizuar afrimin e radhës dhe në ekip ka mbërritur portieri Romeo Harizaj. Gardiani 22-vjeçar ka shkëlqyer me Apoloninë në sezonin e fundit, ku pavarësisht se mbrojtja e skuadrës linte për të dëshiruar, sërish veçohej puna e portierit të ri.

Dinamovitët mbyllin edhe këtë marrëveshje me sukses për t’ia shtuar emrave me peshë që kanë transferuar deri tani si Demiri, Gavazaj, Ibrahimi, Patrik Bardhi dhe lojtarë të tjerë që pritet të bëjnë diferencën në kampionatin e ardhshëm. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.