Derbin e ndjek edhe trajneri i klubit tjetër kryeqytetas, nuk ka vend për t’u ulur për Di Biaxhon

Partizani dhe Tirana po luajnë sot derbin e parë të kryeqytetit për këtë sezon. Sfida e zjarrtë e kampionatit shqiptar ka marrë një vëmendje të madhe jo vetëm nga tifozët, por edhe nga rivalët e Superiores. Në stadium është i pranishëm edhe trajneri i klubit tjetër kryeqytetas, Dinamos.

Por Di Biaxho është detyruar ta ndjekë pjesën e parë në këmbë. Në tribunën ku ai gjendej nuk kishte asnjë ulëse të lirë, çka e ka detyruar italianin të qendrojë në këmbë në “Air Albania“./Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online