Derbi sjell në stadium edhe njeriun që nxorri kampion Partizanin, ish-trajneri i të kuqve ndjek ndeshjen në “Air Albania“

“Air Albania“ gumëzhin përsëri, por këtë herë nga koret e tifozerive të dy klubeve emblemë të kryeqytetit. Partizani dhe Tirana janë duke luajtur derbin e tyre të parë për këtë sezon. Derbi i zjarrtë ka sjellë në Tiranë edhe njeriun që nxorri kampion Partizanin në sezonin e shkuar. Xhovani Kolela gjendet në “Air Albania“ për të ndjekur nga afër përballjen më të rëndësishme të kampionatit shqiptar./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online