Dele Alli me video porno, plas skandali në Angli

0

Dele Alli është ylli i madh i futbollit anglez, e ardhmja e tij, por pse jo, tashmë mund të thuhet pa frikë se është edhe simboli i ngjitjes dhe rënies së yjeve anglezë që nuk bëhen kurrë të aftë të triumfojnë jashtë Anglisë dhe nuk i japin asnjë trofe kombëtares. Miliona, famë, bota në këmbët e futbollistëve, që nuk dinë ku janë kufijtë dhe kanë edhe paturpësinë që të xhirojnë me telefon njëri-tjetrin në video porno.

Në qarkullim ka dalë një video me mesfushorin Dele Alli i cili filmohet nudo, me një femër që e kënaq me seks oral.

Alli sheh i lumtur nga personi që e filmon në telefon (thuhet se është mbrojtësi i Arsenalit Hektor Bejerin), ndërsa tani videoja ka dalë në qarkullim (kush dëshiron, e sheh në linkun në vijim). https://streamable.com/1a5f7

Meqë ra fjala, mesfushori i Totenhemit dhe i Anglisë është i lidhur me një modele superseksi dhe me pak silikon, Rubi Mej. Me siguri bukuroshja nuk do jetë shumë e lumtur…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.