Daja te Flamurtari, pas pak zyrtarizimi

Është Ilir Daja trajneri i ri i Flamurtarit dhe pas pak priten firmat dhe prezantimi.

Trajneri i Skënderbeut është duke udhëtuar drejt Vlorës, ku do të takohet me drejtuesit e Flamurtarit dhe do të mbyllë gjithçka edhe në aspektin formal sepse marrëveshja është arritur.

Daja priti me qetësi zhvillimet në CAS dhe përjashtimi i Skënderbeut nga kupat e Europës këtë verë e ka detyruar të shohë gjetkë, pasi edhe projekti i Skënderbeut merr goditje të rëndë dhe pak nga pak do të largohen shumë lojtarë, për të ulur kostot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online