Çmimet e biletave, sa të Superkupës

0

 

Tirana ka publikuar dje çmimet e biletave për ndeshjen me Ilirinë e Fushë-Krujës. Gjithashtu janë përcaktuar edhe sektorët ku do të qëndrojnë të dyja tifozeritë. Sa u takon çmimeve, ato janë të njëjta sa ato për Superkupën e Shqipërisë, 300 lekë të reja për tribunat përkarshi dhe për ato anash tribunës kryesore. Në këtë të fundit një biletë kushton 600 lekë të reja.

“Kanë dalë në shitje sot biletat për ndeshjen e parë të kampionatit. Tirana luan të shtunën në orën 18:00 përballë Ilirisë. Klubi ka përcaktuar çmimet e biletave për sektorët bardheblu dhe tifozerinë mike në stadiumin “Selman Stërmasi”. Biletat mund t’i gjeni tek biletaria pranë stadiumit prej ditës së sotme”, shkruhet në njoftimin e klubit.

ÇMIMET E BILETA SIPAS SEKTORËVE

Sektori i vendasve

Tribuna A/B          600 lekë

Tribuna C             300 lekë

Tribuna D/E/F/G      300 lekë

Sektori i miqve

Tribuna H            300 lekë

 

 

Kategoria e Parë – Java 1

Grupi A

Nesër, ora 16:00

Besëlidhja – Tërbuni

Erzeni – Korabi

Burreli – Kastrioti

Egnatia – Vllaznia B

Të dielën, ora 14:00

Besa – Dinamo

Grupi B

Nesër, ora 16:00

Shkumbini – Bylis

Turbina – Naftëtari

Tomori – Pogradeci

Apolonia – Shënkolli

Nesër, ora 18:00

Tirana – Iliria

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online